Stelivo Bazyl Ag+ Compact 10l

6 hodnocení
 

Bentonitové stelivo drobné frakce s nanostříbrem a neutrální vůní. Výborně hrudkuje, absolutně bezprašný účinný a hospodárný. Obsah 10 l odpovídá 10 kg. Nyní za zaváděcí cenu do vyprodání zásob.

Dostupnost Skladem
239 Kč    
Kategorie bentonit
Záruka 2 roky
 
Bazyl je přírodní, hygienické bentonitové stelivo s jednotným zlomky 0,7 - 2 mm.
Má vynikající hrudkující vlastnosti a je naprosto bezprašný, velmi účinný a hospodárný.
Bazyl absorbuje vlhkost, neutralizuje nepříjemný zápach a zanechává pocit čistoty.
Vysoce absorbční.
Biologicky odbouratelné.
Hygienický atest PZH Narodowegho Instytutu Zdrowia Publicznego.
Bazyl Ag + první a jediný na trhu se stříbrnými nano ionty! Nano stříbro je přirozené antibiotikum, které má antiseptické a dezinfekční vlastnosti. Trvale funguje a zabraňuje růstu bakterií a hub. Úplně neutralizuje zápach. Nano stříbro činí toaletu vždy asepticky čistou a bez bakterií. Nano stříbro je bezpečné i pro malé koťata a pro alergiky. Znalosti o příznivých účincích nanočástic stříbra jsou neustále zkoumány a jejich hodnoty jsou nyní uplatňovány v mnoha oblastech vědy: medicína, farmacie, kosmetologie, zemědělství a zahradnictví. Použití stříbrných nanočástic v podstýlce pro malé domácí mazlíčky je patentovaným vynálezem společnosti Celpap u patentového úřadu Polské republiky.
Bazyl Ag + oblázky se stříbrem nano - doporučeno pro: majitele koček, pro které je základem ultra hygienická čistota v kočičí toaletě!

 

Hmotnost 10 kg