Dodací podmínky

 
Doprava kurýrem PPL     
hmotnost zásilky do 10 kg (1x balení)    99 Kč
hmotnost zásilky 10-20 kg (2x balení)  109 Kč
hmotnost zásilky 20-30 kg (3x balení)  119 Kč 
hmotnost zásilky 40-50 kg (4-5 balení)  249 Kč
doběrečné    40 Kč
OSOBNÍ PŘEVZETÍ - po dohodě v Jakubčovicích, Hradci nad Moravicí, Opavě a Hradci Králové   zdarma

Zboží, které je skladem, je dodáno okamžitě a to zpravidla do 2-3 pracovních dnů. Tato doba se může v obou případech lišit a to vlivem nepředvídatelných okolností (např. povětrnostní podmínky apod.) V tomto případě bude kupující prodávajícím informován na základě osobních údajů kupujícího, uvedených v objednávce. Kupující je povinen uvádět pravdivé údaje ohledně místa dodání. V opačném případě a to např. ve chvíli, kdy dojde k opakovanému nedoručení zásilky adresáta si prodávající vyhrazuje právo na zvážení zaslání dalších objednávek tomuto adresátu. Při nezastižení adresáta přepravní společností, bude zboží uloženo u přepravní společnosti nejdéle po dobu 7 dnů.

Nevyzvednutí zásilky není pokládáno za odstoupení od smlouvy a zákazník se zavazuje, že poštovné uhradí.
Každá objednávka je závazná (Občanský zákoník § 544-545, zákon č. 40/1964 Sb.) dle našich obchodních podmínek. Zákazníci, kteří si objednají zboží na dobírku a následně nevyzvednou a nezaplatí expedovanou zásilku na dobírku, budou zveřejněni v registru dlužníků a bude požadováno uhrazení vzniklých nákladů na odeslání zboží a manipulační poplatek (tzv. smluvní pokuta), a to ve výši 100 Kč. Odesláním objednávky souhlasíte s našimi obchodními podmínkami a smluvní pokutou v této výši. Upozorňujeme, že veškeré nesplacené pohledávky (neuhrazené smluvní pokuty), budou podstoupeny předány společnosti www.dkp.cz k vymáhání pohledávek včetně všech nákladů s tím spojených. Objednávku můžete stornovat do max. 24 hod. od objednání.

Při platbě převodem na účet prodávajícího je zboží expedováno až po připsání peněz na účet. Upozorňujeme, že mezibankovní převod může trvat několik dní.  Potvrzení o provedeném příkazu k úhradě neakceptujeme, zboží zasíláme až po připsání platby na účet.

Výhody využití přepravní služby PPL: 
Než k vám přijede dodávka PPL, bude Vás řidič sám kontaktovat formou SMS zprávy na uvedeném telefonním čísle, aby Vám oznámil, že Vám veze zásilku. Standardní čas doručení je 8-18 hodin. 
Můžete si zvolit Večerní doručení a to od 17-21 hodin - seznam lokalit pro Večerní doručení sdělíme na dotaz. 
Přesný čas doručení nelze upřesnit. Přibližný harmonogram doručení na Vaše PSČ můžete zjistit ve sledování zásilky po zadání čísla zásilky na www.ppl.cz 
Cestu zásilky je možné sledovat na internetu na webové stránce www.ppl.cz. Zásilka bude doručena následující pracovní den po převzetí zásilky. 
Převzetí a reklamace: 
Při převzetí zkontrolujte neporušenost obalu. Převzetím zásilky stvrzujete, že jste zásilku převzali bez zjevných závad. Pokud je obal poškozený, sdělte to přímo řidiči. Pokud zjistíte, že obsah zásilky je poškozený až po jejím převzetí a rozbalení, informujte přepravce do 2 pracovních dní. Doporučujeme pořídit fotodokumentaci stavu zásilky bezprostředně po rozbalení.